جذب ایران ایرانی انتخابات حقوق شهروندی

جذب: ایران ایرانی انتخابات حقوق شهروندی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی ترامپ به نزدیکانش قول داده برجام را پاره کند / واشنگتن‌پست

رئیس‌جمهوری آمریکا به معتمدانش قول داده است توافق هسته‌ای کشور عزیزمان ایران و گروه ۱+۵ را پاره خواهد کرد. 

ترامپ به نزدیکانش قول داده برجام را پاره کند / واشنگتن‌پست

واشنگتن پست: ترامپ به نزدیکانش قول داده برجام را پاره کند

عبارات مهم : سیاست

رئیس جمهوری آمریکا به معتمدانش قول داده است توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران و گروه ۱+۵ را پاره خواهد کرد.

به گزارش فارس، روزنامه واشنگتن پست می گوید «دونالد ترامپ»، مدیر جمهور آمریکا به تازگی متوجه شده است سیاست هایی که او زمانی اجرایی کردن آنها را راحت می دانست در عالم واقعیت بسیار پیچیده تر از آن چیزی هستند که او می پنداشته، لیکن باعث تصویر العمل متحدان می شوند، ممکن است هواداران را مأیوس کنند و یا جیب اقشار ضعیف را خالی کنند.

اما به نوشته این روزنامه، ترامپ بعد از رهانیدن خودش از قید رویکردهای احتیاط آمیز بعضی از مشاورانش، در هفته های گذشته به سمت سیاست های ذاتی ای که باعث پیروزی اش در انتخابات شده است روی آورده است: اتخاذ مواضع تند در برابر چین، دادن وعده و وعید راجع به مقابله با مهاجرت و پیش رو گرفتن رویکردهای انزواطلبانه در زمینه امنیت ملی.

ترامپ به نزدیکانش قول داده برجام را پاره کند / واشنگتن‌پست

برخی از نفراتی که اخیراً با ترامپ صحبت کرده اند می گویند او به مشاورانش گفته آخر می تواند به اجرای سیاست هایی که به پیروزی اش در انتخابات منجر شده است سرعت ببخشد، ضمن اینکه از نبود مشاورانی که تصمیم های غریزی اش را تلطیف می کردند، خشنود است.

اغلب هم جهت متقاعد کردن دیگران به اینکه باید مسیر خودش را دنبال کند به نتیجه های نظرسنجی هایی در هفته های اخیر اشاره می کند که نشان می دهند میزان رضایت از او فزایش یافته است.

رئیس‌جمهوری آمریکا به معتمدانش قول داده است توافق هسته‌ای کشور عزیزمان ایران و گروه ۱+۵ را پاره خواهد کرد. 

واشنگتن پست نوشته شواهدی وجود ندارند که نشان دهند مخالفت ها با ترامپ او را به بازبینی در تصمیم هایی که گرفته وادار می کند.

دستیاران ترامپ می گویند اعتماد به نفس او اکنون در مقایسه با هر وقت دیگر در 14 ماه گذشته زیاد است و او جهت انجام کارهایی که از مدت ها پیش خواستار انجام آن بوده، قدرت بیشتری احساس می کند.

آنچه ترامپ را مأیوس کرده، سرعت پایین حکومت داری هست، ولی دستیارانش می گویند او از وقت هایش جهت تصمیم گیری و دیدن نتیجه های فوری استفاده می کند.

ترامپ به نزدیکانش قول داده برجام را پاره کند / واشنگتن‌پست

واشنگتن پست نوشته ترامپ در هفته های گذشته وعده داده با رهبر کره شمالی دیدار کند، به معتمدانش قول داده توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران را پاره کند، مفتخرانه از دیدار با ولادیمیر پوتین، مدیر جمهور روسیه در دفتر کارش در کاخ سفید صحبت کرده و اعلام کرده قصد خارج کردن نیروهای آمریکایی از سوریه را دارد.

واژه های کلیدی: سیاست | پیروزی | انتخابات | واشنگتن پست | دونالد ترامپ | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs