جذب ایران ایرانی انتخابات حقوق شهروندی

جذب: ایران ایرانی انتخابات حقوق شهروندی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث پسر ۱۲ ساله یکی از اراذل و اوباش شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران را زمین‌گیر کرد

پسر دوازه ساله‌ برابر یکی از اراذل و اوباش شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفته بود، توانست با زدن ضربه‌ای از دست وی بگریزد.

پسر ۱۲ ساله یکی از اراذل و اوباش شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران را زمین‌گیر کرد

پسر ۱۲ ساله یکی از اراذل و اوباش شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران را زمین گیر کرد

عبارات مهم : ایران

پسر دوازه ساله برابر یکی از اراذل و اوباش شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفته بود، توانست با زدن ضربه ای از دست وی بگریزد.

به گزارش تسنیم؛ نخستین ساعات صبح چند روز قبل، پسر دوازه ساله ای در محل سکونتشان در شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران در حال عبور و مرور بود که یکی از اراذل و اوباش به نام منطقه سد راه این پسر نوجوان شد و به رویش چاقو کشید، این فرد قصد آزار و اذیت و ربودن پسر دوازده ساله را داشت ولی در یک لحظه پسر نوجوان توانست حواس وی را پرت کرده و با زدن ضربه ای به این اراذل و اوباش از دستش بگریزد.

پسر ۱۲ ساله یکی از اراذل و اوباش شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران را زمین‌گیر کرد

این پسر نوجوان سپس پدرش را از عنوان با خبر کرده و مراتب به پلیس پایتخت نیز اعلام شده است بود که به سرعت تیمی از مأموران انتظامی جهت بازداشت متهم دست به کار شده است بودند و در نهایت پلیس توانست وی را بعد از درگیری و مقاومت بازداشت کند.

متهم این پرونده که سی سال سن و سوابق متعدد کیفری در پرونده خود دارد بعد از بازداشت به شعبه نهم دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد ولی منکر این اتفاقات شد.

پسر دوازه ساله‌ برابر یکی از اراذل و اوباش شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفته بود، توانست با زدن ضربه‌ای از دست وی بگریزد.

در ادامه پیگیری به پرونده یکی از اشخاصی که در محله زندگی این اوباش مغازه دارد نیز به دادسرا مراجعه و اعلام کرد این متهم چند روز قبل با ترساندن چاقو، دخل مغازه اش را دزدی کرده است.

متهم پرونده با دستور قاضی سهرابی؛ بازپرس امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفته و تحقیقات جهت یافتن سایر جرایم وی ادامه دارد.

واژه های کلیدی: ایران | پرونده | نوجوان | بازداشت | پلیس پایتخت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs